Blok dúchadla so SIGMA PROFILOM.

 
 
 
0.jpg 1.jpg 2.jpg
 
 
 
 

Blok dúchadla so SIGMA PROFILOM.

Definovaná nová efektivita dúchadla.
Pre rotory nových skrutkových dúchadiel radu EBS upravil KAESER KOMPRESSOREN svetovo uznávaný SIGMA PROFIL na špeciálne úlohy v odbore dúchadiel - a tak aj tu platí: viac stlačeného vzduchu s menšou spotrebou energie.Blok dúchadla rovnako ako veľmi kvalitné mechanické a elektrické diely dohromady vytvárajú výkonné, energeticky efektívne a k zapojeniu okamžite pripravené zariadenie v modernom štýle.

Garantované údaje výkonu.
KAESER uvádza efektívne celkový príkon rovnako ako využiteľný objemový prúd celého zariadenia podľa ISO 1217 príloha C resp. E.

 


Spoľahlivo
utesnený.

U skrutkových kompresorov KAESER dlho osvedčené tesnenia stieracími krúžkami otočné priechodky na hnacom hriadeli skrutkového bloku dúchadla je bezúdržbové a tiež spoľahlivo tesné v prašnom alebo teplom okolitom prostredí.
Permanentná
kontrola systému

V bloku dúchadlá sú senzory pre kontrolu hladiny oleja a teploty oleja integrované. Konštruktívne vytvorenie olejovej komory zaručuje túto funkciu aj počas prevádzky stroja, teda aj pri nepokojné hladine oleja.
Robustné
ložiská.

Pre dlhú životnosť bloku skrutkového dúchadla preberajú štyri robustné valcové ložiská na 100 percent všetku radiálnu silu. Valcové telesá behajú v klietkach vyrobených najvyššou technológiou, ktorá zaručuje optimálne mazanie pri všetkých otáčkach.


 


Optimalizovaný
špecifický výkon.

Primeraný maximálny počet otáčok, veľmi tesný skrutkový profil a regulácia počtu otáčok skoro konštantný priebeh špecifického výkonu cez veľký regulačný rozsah vedú k veľkým úsporám energie v každom prevádzkovom režime.