Dúchadlo boduje efektívnosťou skrutky.

 
 
 
0.jpg 1.jpg 2.jpg
 
 
 
 

Dúchadlo boduje efektívnosťou skrutky.Za vaše peniaze viac dúchadiel.
Skrutkové dúchadla KAESER spotrebujú v porovnaní s bežnými dúchadlami s rotujúcimi piestami približne o 35 percent menej energie. Tiež proti doposiaľ známym skrutkovým dúchadlám ušetria veľa nákladov na energiu. Kombinácia bloku dúchadla s efektívnym SIGMA PROFILOM, konštrukčnými dielmi optimalizovanými z hľadiska prúdenia, efektívnym prenosom sily a hnacími komponentami s vysokým stupňom účinnosti dosahuje vysokého využitia výkonu, ktorý KAESER garantuje podľa malých tolerancií z ISO 1217.

Vzduch na stlačenie gombíka.
Po pripojení na elektrickú a vzduchovú sieť sú skrutkové dúchadlá KAESER okamžite pripravené k prevádzke. Naplniť olej, napnúť hnací remeň, nastaviť motor, obstarať primeraný menič frekvencie, naprogramovať a prepojiť podľa EMV, nakresliť schémy zapojenia, nechať skontrolovať podľa CE a EMV... - to bolo včera. Kompletné, certifikované stroje od dodávateľov systémov objektívne ušetria peniaze a čas a zaručujú spoľahlivú prevádzku po mnoho rokov.

 


Blok
dúchadla sa SIGMA PROFILOM.

Široký regulačný rozsah a súčasne takmer konštantný špecifický výkon tak vysoko efektívny blok dúchadla charakterizuje. Vďaka SIGMA PROFILU docieľuje veľmi vysoký stupeň dodávania pri najnižšom možnom príkone.

Rozsiahla
senzorika.

Rozsiahla výbava so senzormi a spínačmi pre stráženie tlakov, teplôt, počtu otáčok, stavu hladiny oleja a filtrov zaisťuje spoľahlivú prevádzku dúchadiel a dovoľuje diaľkovú kontrolu a vizualizáciu prevádzkových stavov. 


START
CONTROL (STC).

Prevedenie s integrovaným štartérom Y-Δ a prevádzkou pri konštantnom počte otáčok je vybavené vysoko kvalitnou ochrannou technikou, nadprúdovým vypínačom a kontrolou točivého poľa. SIGMA CONTROL 2 a spoľahlivá technika núdzového vypnutia zariadenie dopĺňajú.
 
 

SIGMA
FREQUENCY CONTROL (SFC).

Menič frekvencie SFC umožňuje riadením počtu otáčok dúchadla variabilnú úpravu dodávaného množstva pre potrebu procesu. Štandardne je všetko programované a parametrizované pre okamžité uvedenie do prevádzky.