Filter stlačeného vzduchu KAESER FILTER

 
 
 
0.jpg 1.jpg 2.jpg
 
 
 
 

Filter stlačeného vzduchu KAESER FILTER


Čistý stlačený vzduch - tak energeticky efektívny ako ešte nikdy.

KAESER FILTER je kľúčovým komponentom stlačeného vzduchu všetkých tried čistoty podľa ISO 8573-1 pri jeho príprave. To sa deje pri veľmi malom diferenčnom tlaku. Vďaka jeho konštrukcii pre ľahkú údržbu ponúka bezchybné a jednoduché otvorenie a zatvorenie telesa filtra rovnako ako rýchlu a čistú výmenu prvku.
KAESER FILTER je k dispozícii v štyroch stupňoch filtrácie. Deväť veľkostí telesá ponúka efektívnu filtráciu od 0,60 do 14,20 / min.
 

Čisto podľa normy-
KAESER FILTER využíva moderné do hĺbky skladané filtračné média pre odstránenie častíc a aerosólov. Výkonné uhličité rúno zadržiava olejové pary. Spoločne s inovačným vedením prúdenia docieľuje vysokú efektívnosť filtrácie pri súčasnej nízkej tlakovej strate. Vynikajúce výkonové dáta filtrov boli zistené podľa ISO 12500 a potvrdené nezávislou skúšobnou organizáciou Lloyds Register.
 

Dizajn pre
jednoduchý servis, bezpečná manipulácia.
KAESER FILTER proti korózii chránené hliníkové teleso a stabilný filtračný prvok. Praktický bajonetový uzáver sa stará o automatické nastavenie tesnenie telesa a prvku. Obe tesnenia sú súčasťou filtračného prvku. Tým je zaistené, aby sa teleso filtra mohlo utesniť iba pri nasadenom filtračnom prvku. Aretačná skrutka zabraňuje pred nechtiacim otvorením telesa pod tlakom a slúži na odvzdušnenie telesa.
 


Nízka
tlaková strata, vysoká úspora.

Hospodárnosť filtra stlačeného vzduchu rozhodujúcim spôsobom závisí na tlakovej strate. KAESER FILTER sa vyznačuje veľkoryso dimenzovaným telesom a filtračnými plochami, inovačným vedením prúdenia a výkonnými filtračnými médiami. Tým sa docieľuje o 50% menšia tlaková strata v porovnaní s filtrami bežnými na trhu. zostáva po celú dobu životnosti skoro konštantná. To odľahčuje predradené kompresory a ponúka tým výrazný potenciál u nákladov a CO2na úspory.
 

 - možné
Energetické náklady - potenciál úspor technickú optimalizáciou
 - investície filter stlačeného vzduchu
 - podiel nákladov na údržbu
 - podiel nákladov na energiu