Rada ASK - ešte výkonnejšia.

 
 
 
0.jpg 1.jpg 2.jpg
 
 
 
 

Rada ASK - ešte výkonnejšia.


Viac stlačeného vzduchu za Vaše peniaze.

 

Výkonnosť skrutkových kompresorov ASK je vo svojej triede špičková. Toto bolo dosiahnuté novo vyvinutým blokom kompresorov s opäť optimalizovaným SIGMA PROFILOM nízkym počtom otáčok. Tým sa mohlo zvýšiť dodávané množstvo o 16% proti predchádzajúcim modelom.

 

o 12%  lepší špecifický výkon vďaka optimalizovanému SIGMA PROFILU.

Základom každého zariadeni ASD je blok skrutkového kompresora s energeticky úsporným SIGMA PROFILOM. Je technicky optimalizovaný z hľadiska prúdenia a rozhodne prispieva k tomu, že celé zariadenie nastavuje nové merítka v oblasti špecifického výkonu.


 

Šetrič elektrickej energie: Motory IE3.

Dlho pred povinnosťou používať motory IE3 (:. 1. január 2015), budú prevádzkovatelia skrutkových kompresorov KAESER Rady ASD môcť využívať výhody energetických úspor týchto vysoko efektívnych hnacích motorov.

 

 

Energetický úsporný radiálny ventilátor.

Separátnym motorom poháňaný radiálny ventilátor sa stará o nízku výstupnú teplotu stlačeného vzduchu a ponúka vyšší chladiaci výkon pri nižšej spotrebe energie. Prirodzene tiež spĺňa požiadavky efektívnosti smernice EG 327/2011. 

Čo najlepšia kvalita stlačeného vzduchu.

Kompresor a sušička od seba tepelne oddelené. Tak je zaistené, že kondenzačná sušička D nie je ovplyvnená odpadovým teplom kompresorov jej výkonnosť sa vždy môže využiť úplne pre dodávku optimálne vysušeného stlačeného vzduchu.