Rada BSD - nekompromisne účinná.

 
 
 
0.jpg 1.jpg 2.jpg
 
 
 
 

Rada BSD - nekompromisne účinná.

 


Blok kompresora so SIGMA PROFILom.
Základom každého zariadenia BSD je blok skrutkového kompresora s energeticky úsporným SIGMA PROFILom. Je technicky optimalizovaný z hľadiska prúdenia a rozhodne prispieva k tomu, že celé zariadenie BSD nastavuje nové merítka v oblasti špecifického výkonu.

 

 


Riadenie SIGMA CONTROL 2.
Riadenie SIGMA CONTROL 2 umožňuje efektívne riadenie a kontrolu prevádzky kompresorov. Displej a čítačka RFID zjednodušujú komunikáciu a spoľahlivosť. Variabilné rozhranie ponúkajú vysokú flexibilitu. Drážka na SD karty uľahčuje aktualizáciu.


 


Využitie budúcnosti: Motory IE4.
Len u firmy KAESER nájdete teraz kompresory so sériovým vybavením hnacími motormi Super-Premium-Efficiency podľa IE4, ktoré ešte viac zvyšujú ich hospodárnosť a energetickú účinnosť.


 


Elektronický tepelný management.
Inovovaný elektronický tepelný management (ETM) dynamicky reguluje fluidnú teplotu pre spoľahlivú zábranu vzniku kondenzátu. Zvyšuje energetickú efektivitu napr. s možnosťou pripojenia rekuperácie tepla podľa skutočnej potreby zákazníka.

 

 

Spoľahlivý cyklónový odlučovač.
Kondenzačnej sušičke predradený axiálne cyklónový odlučovač KAESER s elektronicky riadeným odvádzačom kondenzátu ECO-DRAIN zaisťuje aj pri vysokej okolitej teplote a vlhkosti vzduchu spoľahlivé hrubé odlúčenie a odvedenie kondenzátu.