Skrutkové kompresory rady CSD / CSDX

 
 
 
0.jpg 1.jpg 2.jpg
 
 
 
 

Skrutkové kompresory rady CSD / CSDX

Efektívnosť v kvalite KAESER – v každom smere ptredstavuju skrutkové kompresory rady CSD / CSDX - štvornásobná úspora.


BLOK KOMPRESORA SO SIGMA PROFILOM
Základom každého zariadenia CSD/CSDX je blok skrutkového kompresora s energeticky úsporným SIGMA PROFILOM, ktorý je technicky optimalizovaný z hľadiska prúdenia a rozhodne prispieva k tomu, že celé zariadenie nastavuje nové merítka v oblasti špecifického výkonu.

 

Riadenie SIGMA CONTROL 2
Riadenie SIGMA CONTROL 2 umožňuje efektívne riadenie a kontrolu prevádzky kompresora. Displej a čítačka RFID zjednodušuje komunikáciu a spoľahlivosť. Variabilné rozhranie ponúka vysokú flexibilitu. Vstup pre SD kartu uľahčuje aktualizáciu.

 

 

Úspora energie: Motory IE3
Dlho pred povinnosťou používať motory IE3 (EU: 1. január 2015) budú prevádzkovatelia skrutkových kompresorov KAESER CSD/CSDX môcť využívať výhody energetických úspor týchto vysoko efektívnych hnacích motorov.

 

 

Odľahčená sušička
Stlačený vzduch z kompresoru prechádza pred svojim vstupom do kondenzačnej sušičky novo vyvinutým cyklónovým odlučovačom KAESER, ktorý odstraňuje vznikajúci kondenzát. To znižuje spotrebu energie sušičky a súčasne predlžuje jej životnosť.

 

 

Menič frekvencie Siemens
V zariadeniach SFC firmy KAESER sa používajú meniče frekvencie od firmy Siemens. Ponúkajú vynikajúcu komunikáciu medzi spínacou skriňou SFC a riadením kompresora pri maximálnom možnom stupni účinnosti.

 

Air Consulting, spol. s r. o.
P. O. Box 25, Krajinská 92, 820 11 Bratislava 211
tel./fax: 02-45243565, 02-45524380       e-mail info@airconsulting.sk